o mnie

 

 

 

Aneta Kwiatek i Igorek jezioro

 

 

 

 

od zawsze byłam wypełniona marzeniami, wizjami, różnymi pomysłami. Dziewczyna od marzeń. Gorzej było z ich realizacją.  W zasadzie niczego nie kończyłam. Nie było mi z tym dobrze. Dusiłam się ze sobą. Zwyczajnie cierpiałam. Realne życie nie odzwierciedlało moich pragnień. Na szczęście przyszły tak trudne momenty, które zmusiły mnie do zajrzenia wgłąb siebie. I wiesz co tam odnalazłam? Taki mega power i wiedzę, że mam w sobie siłę, która zaprowadzi mnie gdziekolwiek zechcę. W jakimś sensie w tych doświadczeniach przekroczyłam granicę samej siebie. I co najlepsze, ta siła okazała się niewyczerpalna. Czerpiesz, bierzesz, a ona tam cały czas jest. Tacy jesteśmy wszyscy. Odkrycie tego sprawia, że stajesz się kreatorem swojego życia. Faktycznie realizujesz najskrytsze marzenia poprzez działanie. Konfrontujesz się z tym, czego się boisz. Masz szacunek do życia. Wiesz, że wszystko jest procesem. Wymaga czasu, szczególnie rzeczy najbardziej wartościowe. I wiesz, że Bóg -Życie wspiera Cię w każdym momencie. Wtedy można powiedzieć, że mimo nieuniknionych trudności, które daje nam Życie, można stawać się spełnionym człowiekiem.

 

 

Moim marzeniem było stworzenie tego bloga, aby powiedzieć Ci jedną ważną rzecz. Już teraz jesteś w pełni gotowy, aby podjąć działania prowadzące do wymarzonej zmiany w Twoim życiu. To jaki jesteś teraz jest wystarczające, aby zacząć realnie, stopniowo zmieniać swoje życie. Pomogę Ci w dotarciu do miejsca, w którym czeka odpowiedź na Twoje życiowe rozterki. To stamtąd płynie Twoja unikalna kreacja, nie do powtórzenia, jedyna w swoim rodzaju.

 

Prywatnie żona, mama trzech chłopców, pasjonatka życia, które odkrywam na nowo, politolog z dawnych zamiłowań, doradca zawodowy. Pasje to ważna część mojego życia. Dzięki nim docieram do miejsc, które przynoszą mi ważne odpowiedzi. To m.in. muzykoterapia holistyczna, wylewanie świec z wosku pszczelego, produkcja domowych kosmetyków, aromaterapia, zielarstwo, naturalne metody leczenia, amatorskie obserwacje nocnego nieba, medytacje, joga. Ostatnio pisanie wierszy.

dfdfdfdfd
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot