spełnienie

o spełnianiu marzeń. z poziomu serca

On
Wiktor Kwiatek na hamaku

 

 

 

Siedzę przed czystą kartą. I cisza…..

Zaczynam pisać pierwszy wpis na blogu. W związku z tym, że przymierzanie się do pisania zajęło mi sporo czasu, pomyślałam o Tobie, że może moje doświadczenia z tym związane okażą się pomocne dla Ciebie.

 

To więcej niż tylko napisanie pierwszego postu. To zmierzenie się ze zmianą, której się najwidoczniej obawiam. Z drugiej strony bardzo się cieszę, że się odważyłam, zaczęłam i to uczucie napędza mnie do przodu.

Oczywiście zmianą na lepsze, bo zmiany zawsze w dalszej konsekwencji są dla nas Pozytywne. Zmiana to Ruch, a ruch we wszechświecie jest mile widziany.

 

O stworzeniu własnego bloga myślałam mniej więcej od roku. Na początku tylko myślałam… marzyłam, natomiast od września 2017 zaczęłam sama budować własną stronę internetową na wordpressie (korzystam z płatnego kursu). Ponieważ nie zaliczam się do technicznych typów szło mi to różnie, mimo, że byłam bardzo zawzięta.

Ciągle towarzyszyła mi paląca potrzeba pisania, dzielenia się czymś z Tobą. Czym? Entuzjazmem, Byciem, Tym, że się da, Spokojem, Motywacją i własnym doświadczeniem, które prowadzi mnie w tej drodze. Techniczne budowanie strony nie współgrało z potrzebą TU i TERAZ – czyli pisania w tym momencie. Dlatego postanowiłam, że zaczynam pisać posty bez dalszego budowania strony. Po prostu. Jest strona główna, jakieś zdjęcie. Na początek wystarczy, a być może samo pisanie przyśpieszy te techniczne działania. I jakoś to będzie.

 

POTRZEBA SERCA na pierwszym miejscu, a wszystko inne się dostosuje.

 

No właśnie. Co mnie zmotywowało, aby usiąść i zacząć pisać? Dwie sytuacje.

 

Po pierwsze wywiad Łukasza Jakóbiaka z Kamilą Rowińską w 20 m2 Łukasza. Świetny wywiad. Łukasz ma w sobie dar zadawania właściwych pytań we właściwym czasie. Tworzy wokół siebie piękną energię i jest autentyczny. Natomiast słowa Kamili wywarły na mnie pozytywne wrażenie i dały mi bodziec do działania. Mówiła o cenie dojścia do wyznaczonego, upragnionego celu. Zawsze będzie jakaś cena, pojawią się przeszkody. Od razu pomyślałam – u mnie początki pisania to takie mierzenie się ze sobą, ze słabościami i obawami umysłu. Ale wiem, że chcę to robić, że na ten moment to właściwa droga. Przeszkody niech sobie będą, a ja konsekwentnie , krok po kroku będę dążyła do wyznaczonego celu. I tak będzie.

 

po drugie – dostałam kiedyś od znajomej sms-a z dalekowschodnią opowieścią o rozgwiazdach – tu w wersji skróconej.

 

„Wielki sztorm pozostawił na plaży tysiące rozgwiazd. Starzec idący brzegiem morza brał rozgwiazdy do ręki i odnosił do wody. Co ty robisz starcze? Zapytał go przechodzący obok młodzieniec? Przecież tych rozgwiazd jest tutaj dziesiątki tysięcy, i tak ich wszystkich nie uratujesz??? Twoje staranie nie ma sensu…..Tymczasem starzec, wkładając kolejną rozgwiazdę do wody, odpowiedział: dla niej ma sens!!!!!!

 

I to był strzał w dziesiątkę. Dla TEJ JEDNEJ ma sens. Jeśli tak, to dla mnie też. Nie muszę być czytana przez wielu. Wystarczy, że Ty jeden coś z tego weźmiesz dla siebie i zbudujesz lepszy dzień albo lepszy moment. WYSTARCZY. To się nazywa SPEŁNIENIE.

 

Jeśli poczujesz taki IMPULS W SERCU – od razu DZIAŁAJ. Gdy przeczekasz – wszystko klapnie znowu – do bezruchu.

 

PO PROSTU ZRÓB TO TERAZ! WYKORZYSTAJ ENERGIĘ PIERWSZEGO IMPULSU!!!

Wykonaj 1 mały krok, który przybliży Cię do celu. Opracuj prosty plan małych kroków wykonywanych konsekwentnie każdego dnia – ZAPISZ GO W KALENDARZU LUB SPECJALNYM ZESZYCIE

1 krok w działaniu jest najtrudniejszy – dla umysłu wydaje się niemożliwy. I tylko wydaje się, bo to złudzenie. NIEPRAWDA.

JESTEŚMY SPRAWCAMI NASZEJ RZECZYWISTOŚCI

Możemy bardzo wiele! Umysł ze swojej natury najbardziej boi się czegoś nieznanego i ostrzega nas przed zagrożeniami.

Dlatego ZACZNIJ JUŻ DZIŚ!!! Nie czekaj już więcej! Wykorzystaj DAR ŻYCIA I potencjał TEJ CHWILI.

Bo życie składa się z momentów, które trwają tylko w TERAŹNIEJSZOŚCI. Przeszłość i przyszłość to złudzenie umysłu. Nie istnieją. Naprawdę szkoda na to czasu.

 

Masz jak w banku, że przyjdą przeciwności – zmęczenie, zniechęcenie, brak wiary, lęk. NIE PODDAWAJ SIĘ – mimo wszystko. One są jak chmury na niebie – pojawiają się i znikają. Nie ma nic bardziej spełnionego niż odkrywanie i realizacja marzeń, które płyną z GŁĘBI NASZYCH SERC. Takie codzienne, małe działania subtelnie zmieniają rzeczywistość na lepsze.

I na koniec – JESTEŚ WYJĄTKOWA!!! JESTEŚ WYJĄTKOWY!!! Dlatego rozwijaj swoje skrywane, może jeszcze nieodkryte talenty i stawaj się przez to CUDEM ISTNIENIA DLA INNYCH!!!

Tak. Teraz czuję SPEŁNIENIE – realizuję swoje długo ukrywane pragnienia. A Ty? Bądź ze mną w tej podróży.

4 Comments

 1. Michno

  Pozdrawiam 🙂 , najważniejsze dziś, tu i teraz, dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą 🙂 Działamy … .

  • f.love.rpower

   dokładnie!Tu i teraz. No to działamy!…pozdrawiam serdecznie

 2. Wiola

  Jestem… z wielką Radością tutaj z Tobą jestem… i Dziękuję…

  • f.love.rpower

   Wiolu, dziękuję z Radością za Twoją obecność…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dfdfdfdfd
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot